Skip links

حیرت مکزیکی ها از توان یک شرکت کارآفرین در مشهد

 
تعدادی از چهره های سرشناس اقتصادی مکزیک برای استفاده از ظرفیت های موجود و تبادل تجربیات از یک شرکت کارآفرین در حوزه ای تی در مشهد بازدید کردند.
 
 این هیات هفت نفره تجاری مکزیک پس از بازدید از شرکت گرین وب در جلسه ای مشترک با مدیران رایانه ای خراسان فعالیت های این شرکت را حیرت انگیز خواندند.
 
ماریو رودریگز یکی از اعضای این هیات با تمجید از مدل های کارآفرینی این شرکت گفت: اینکه شرکتی در یکی از کشورهای خاورمیانه بر اساس الگوی کشورهای توسعه یافته جهان فعالیت و مطابق استانداردهای روز دنیا حرکت می کند شگفت انگیز است.
 
وی افزود: مکزیک یازدهمین اقتصاد برتر دنیاست که تجهیزات الکترونیک و خدمات حوزه آی تی از مهمترین دغدغه های وارداتی این کشور محسوب می شود.
 
شرکت گرین وب در سالهای اخیر توانسته است به عنوان یک برندمطرح در حوزه آی تی علاوه بر نمایندگی کمپانی های مطرحی چون آی بی ام ، مایکرو سافت و اف سیکیور دامنه فعالیت های بین المللی خود را در اروپا گسترش دهد.
 
اعضای هیات تجاری مکزیک که از حوزه هایی چون فناوری اطلاعات و نانو، تکنولوژی های نو و استارت آپ ها بودند بعد از این بازدید خواستار تبادل تجربیات ارایه مشاوره و استفاده از برنامه های راهبردی در حوزه اقتصادی ای تی شدند.
 
 
هکتور کارانزه دیگر عضو این هیات تجاری که همراه این نفرات در مشهد حضور دارد گفت: بیشترین مراودات اقتصادی این کشور با کشورهای آمریکای شمالی و اروپاست که پس از رفع تحریم های ایران و متشنج شدن روابط مکزیک با آمریکا این کشور به سمت ارتقای روابط خود با کشورهایی نظیر ایران روی آورده است.
 
خاطر نشان می شود شرکت گرین وب مشهد که مورد بازدید این سرمایه گذاران مکزیکی قرار گرفت  با بهره گیری از ۷۰ نیروی متخصص داخلی سهم بسزایی در حوزه آی تی و کار آفرینی کشور دارد و به عنوان یکی از معتبرترین خدمات رسانان این حوزه شناخته می شود.

نظرتان را بنویسید

  1. خیلی خووب بوود مرسی بابت تلاشتون

Home
Account
Cart
Search