Skip links

تحول دیجیتال کسب و کارها

هلدینگ دانش بنیان گرین وب، صادرکننده برتر خدمات فناوری اطلاعات به اروپا

همراستا با کسب و کارهای بین المللی

تغییرات سازمانی اثربخش با تحول دیجیتالی

با توجه به پیشرفت‌ها و به‌روزرسانی‌های مداوم تکنولوژی که امروز صورت می‌گیرد، مدیریت یک کسب‌وکار کار چندان ساده‌ای نخواهد بود. تحول دیجیتال در کسب‌وکار به یک مسئله کاملاً مشهود تبدیل شده است و نمیتوان از آن دریغ کرد. ما در هلدینگ دانش بنیان گرین وب، تحول دیجیتال کسب و کار شما را راهبری، تسهیلگری و تسریع خواهم کرد.

خدمات تسهیلگری تحول دیجیتال کسب و کارها

راهکارهای سازمانی آی‌تی محور

ایجاد آمادگی برای تحولی موثر
مشاوره راهبردی (استراتژیک)، طراحی و تدوین استراتژی داده و داده‌های عظیم، ارائه راه حل‌های جامع مبتی بر فناوری اطلاعات، انجام آزمون نیازسنجی و ایجاد طرح امکان‌سنجی حوزه IT، طراحی، پیاده‌سازی و مدیریت استراتژیک پروژه‌های IT، راه‌اندازی، نظارت بر استقرار و مدیریت پروژه‌های IT

شبکه بومی مشارکت شرکت های فناور و استارتاپ ها

بستری برای ارتقا و رشد و توسعه کسب و کار
یکی از مهمترین چالشهای شرکتهای دانش بنیان و فناور، بهبود فرآیند تجاری سازی است و اکثر این شرکتها در دستیابی به عملکرد مطلوب تجاری سازی با مشکل مواجه هستند. ما بواسطه ایجاد شبکه ای شامل شرکت های دانش بنیان و فناور، محصولات کسب و کارها را در معرض بازاریابی قرار داده و با کمک این شبکه محصول را به بازار معرفی خواهیم کرد.

جذب سرمایه برای دانش بنیان های فناور

با نگاهی به صندوق های سرمایه گذاری و مشارکت هلدینگ گرین وب
سرمایه گذاری در شرکت‌های دانش بنیان یکی از روش‌های مهم برای حمایت و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و پیشرفت علمی و فناوری است. شرکت‌های دانش بنیان معمولاً توسط تیم‌هایی از محققان، مهندسان و کارآفرینان تشکیل شده‌اند که با هدف تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید و نوآورانه در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

آمارها

۰
پروژه های تحول دیجیتال
۰
ساعت مشاوره
۱
شرکت های عضو شبکه

برخی مشتریان

تقدیرنامه ها

مشاوره، همکاری و ارتباط با ما

Home
Account
Cart
Search