Skip links

نوآوری، شتابدهی و توسعه

هلدینگ دانش بنیان گرین وب، صادرکننده برتر خدمات فناوری اطلاعات به اروپا

سرزمین نوآوری گرین وب

بستری برای شروع، ساخت و رشد

اینجا پلی است برای ارتباط هرچه بیشتر و موثرتر بین اکوسیستم استارتاپی و هلدینگ گرین وب. ماموریت ما ساخت زیست بوم نوآوری برای سرعت بخشیدن به حرکت هلدینگ گرین وب بر لبه تکنولوژی است. سرمایه گذاری هوشمند بر روی کسب و کارها و استارتاپ ها، حاصل خدمات سرزمین نوآوری است. 

خدمات شتابدهی و توسعه کسب و کار

شتابدهنده گرین تک

بستری برای رشد و توسعه استارتاپ ها
گرین تک به عنوان مرکز نوآوری هلدینگ دانش بنیان گرین وب پلی است برای ارتباط هرچه بیشتر و موثرتر بین اکوسیستم استارتاپی ایران و هلدینگ گرین وب. ماموریت این مرکز، ساخت زیست بوم نوآوری برای سرعت بخشیدن به حرکت هلدینگ گرین وب بر لبه تکنولوژی است. در جهت تحقق ماموریت و توسعه این زیست بوم نوآوری، گرین تک چهار خدمت استارتاپی را ارائه می دهد که در عین این که هر کدام به صورت مستقل عمل می کنند در کنار هم زنجیره ‌ای کامل از یک زیست بوم نوآوری را تشکیل می دهند.

گرین کالج

مرکز آموزشهای مهارتی گرین تک
گرین کالج به عنوان بازوی آموزشی گرین تک با توجه به نیاز روزافزون نیروی متخصص در حوزه تکنولوژی کشور با رسالت ارتقا دانش فنی اکوسیستم IT کشور فعالیت می‌کند. ما در گرین کالج در حوزه های جدید و تخصصی تکنولوژی اقدام به برگزاری بوت کمپ‌ها و دوره های آموزشی تخصصی می کنیم که مزیت اصلی آن قرار گرفتن شما در کنار متخصصان هر حوزه است تا ضمن آموزش از بهترین و با تجربه ترین ها بتوانید آموخته های خود را در پروژه‌های واقعی مورد ارزیابی قرار دهید.

مرکز مشاوره تخصصی گرین وب

مرکز مشاوره تخصصی فناوری اطلاعات و کارآفرینی
خدمات مشاوره گرین وب در حوزه فناوری اطلاعات و وب به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد. استراتژی ورود موفق کسب و کارها به دنیای مجازی و همچنین راهکارهای کشف بازارهای جدید نیاز به یک مشاور و راهنما دارد.

هاب سرمایه گذاری در صنعت آی‌تی

سرمایه گذاری بر روی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
هاب سرمایه‌گذاری شتابدهنده گرین تک شبکه بزرگی از سرمایه گذاران، فعالان صنعت و متخصصین در حوزه‌های مختلف را گرد هم آورده تا بستری مناسب برای پاسخ به نیازهای سرمایه محور کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها ایجاد نماید.

اتاق صادرات خدمات فناوری اطلاعات

بسترسازی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات

گرین وب به واسطه شتابدهنده گرین تک فرصت و فضایی را فراهم نموده است تا موسسین و صاحبان استارتاپ ها بتوانند محصولات و خدمات خود را برای عرضه در بازارهای بین المللی فراهم کرده و بدین ترتیب کسب و کار خود را جهانی کنند. اتاق صادرات فناوری اطلاعات و ارتباطات گرین وب، فرصتی است برای جهانی شدن محصولات و کسب و کارهایی که قابلیت آنرا دارند.

صندوق پژوهش و فناوری‎‌های دیجیتال

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری‎‌های نوظهور دیجیتال

این صندوق صندوق به عنوان یک نهاد مالی و تخصصی، ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‎‌بنیان و فناور این حوزه را بر عهده دارد. این صندوق که تنها صندوق تخصصی در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازیِ دارای مجوز از دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری است، در راستای اساسنامه ابلاغی از سوی هیئت وزیران و با تکیه بر نیروی کارشناسی تخصصی و مزیت‌هایی همچون سهامداران خوشنام فعال در اکوسیستم اقتصاد دیجیتال کشور و شبکه‌سازی با بازیگران اکوسیستم دانش بنیان و فناور کشور، به ارائه خدمات مورد نیاز به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌پردازد.

آمارها

۰
استارتاپ
۰
ساعت مشاوره
m ۱
جذب سرمایه
۱
ساعت آموزش

برخی مشتریان

تقدیرنامه ها

مشاوره، همکاری و ارتباط با ما

Home
Account
Cart
Search