Skip links

نمایشگاه سبیت آلمان ۲۰۱۸

برگزاری نمایشگاه سبیت آلمان در شهر هانوفر با حضور غول‌های فناوری جهان

بزرگترین رویداد جهانی صنعت کامپیوتر، با حضور برترین ارائه دهندگان سرویس های IT و موضوعاتی همچون تجارت الکترونیک، امنیت، سخت افزار، رایانش ابری، روباتیک، موبایل و … از ۱۱ تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با ۲۱ تا ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ برگزار شد .

شرکت گرین وب با تمرکز بر ایجاد راهکارهای هوشمندانه کسب و کار و به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات IT، فعال در حوزه کسب و کار و تجارت الکترونیک، ربات های هوشمند، اینترنت اشیاء در کشور ایران به جهت معرفی دستاوردهای تخصصی خود در نمایشگاه  سبیت آلمان شرکت کرده است .

 

 

حضور شرکت گرین وب به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات درکشور، در کنار معتبرترین شرکت های این حوزه در نمایشگاه سبیت آلمان تلاش دارد گامی بزرگ در جهت عرضه و فروش محصولات و خدمات فناوری اطلاعات به تمام دنیا بردارد این خدمات و محصولات فناورانه و دانش بنیان که توسط متخصصین ایرانی در کشورمان تولید، اجرا و ارائه می شود، قطعا حضور در نمایشگاه سبیت آلمان مسیری را برای کسب تجارب در حوزه های متنوع، با تکنولوژی های نوین ارتباطی و اطلاعاتی روشن خواهد کرد.

حضور شرکت گرین وب در نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین و پیشروترین رویداد صنعت کامپیوتر، آی‌تی و شبکه در دنیا فرصتی خواهد بود تا بتواند با ایجاد همکاری در سطح بین المللی با فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با کشورهای بزرگ دنیا گامی بلند در مسیر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف افزایش کیفیت صنعت IT کشورمان بردارد. امید است که بتوان شاهد نوآوری و خلاقیت هرچه بیشتر خدمات در حوزه IT باشیم و با ارائه بهترین محصولات و سرویس های فناورانه دانش بنیان به مشتریان، نتایج بزرگی را رقم بزنیم.

یکی از مهمترین افتخارات شرکت گرین وب خدمت رسانی به حدود ۳۰.۰۰۰ مشتری وفاداری است که تا کنون سعی در ایجاد اطمینان و جلب رضایت بیشتر آنها به بهترین شکل ممکن را داشته است که این امر جزء اهداف جدا نشدنی هلدینگ گرین وب می باشد.

گرین وب، نوآوری در فناوری، هوشمندی در کسب و کار

نظرتان را بنویسید

Home
Account
Cart
Search