Skip links

گرین وب به عنوان صادرکننده نمونه درحوزه صادرات غیر نفتی انتخاب گردید.

شرکت گرین وب ارائه دهنده خدمات تخصصی حوزه فناوری اطلاعات به عنوان صادرکننده نمونه درحوزه صادرات غیر نفتی انتخاب گردید.

 

در مراسمی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور استاندار خراسان رضوی، آقای علیرضا رشیدیان و خانم مهندس علیرضایی ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ در تالار اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار گردید، شرکت گرین‌وب سامانه نوین با توجه به صادرات قابل توجه خود در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و میزبانی داده به کشورهای دانمارک، کانادا، آلمان، انگلستان، سوئد، ترکیه و امارات متحده عربی به عنوان صادرکننده نمونه در حوزه صادرات غیرنفتی انتخاب شد و تندیس زرین صادرکننده نمونه در سال ۱۳۹۶ را از آن خود کرد.

گرین‌وب

سید حسن هاشمی، ریاست هیئت مدیره هلدینگ گرین وب، پس از دیدار صمیمی با استاندارد خراسان رضوی در حاشیه مراسم، ضمن تاکید بر وجود پتانسیل فراوان در شرکت‌های IT کشور بالاخص استان خراسان رضوی برای ورود به عرصه بین الملل اذعان داشت : مهمترین عامل موفقیت در شرکت‌های ایرانی برای رقابت در عرصه‌های بین المللی خودباوری و جسارت در ورود به ماراتون رقابت جهانی در حوزه IT است.

وی در ادامه اظهار داشت: وجود افراد جوان و نخبه بومی، مهم ترین سرمایه‌های حوزه IT کشور بوده که نباید به آسانی آنها را از دست داد، بلکه می توان با ایجاد فضای پویای کسب و کار و انتقال حس خودباوری به آنها، با هدایت و مراقبت در مسیر رشدشان باعث تولد نام های تجاری بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات شد.

سید حسن هاشمی موقعیت حال حاضر کسب و کار های نوپا در ایران را انقلابی در حوزه IT دانست و بیان داشت، افزایش چشم گیر استارتاپ‌ها و کسب و کارهای بومی نوید بخش سال‌هایی درخشان برای آینده ی ایران است و امید می‌رود که همین رشد در چشم انداز سال ۱۴۰۴ به عنوان مرجع و قطب تخصصی فناوری اطلاعات در منطقه شناخته شود.

 

گرین‌وب

مهدی محمدی، مدیرعامل شرکت گرین وب، در تشریح دلایل موفقیت در امر صادرات بیان کرد: مسلما ورود به بازارهای جهانی بالاخص در حوزه IT که بزرگ‌ترین و برترین شرکت‌های تجاری دنیا در این حوزه فعال هستند، امری دشوار و نیازمند تیمی متخصص، نوآور، خلاق و حرفه ای است تا بتوان با تولید علم در کنار اجرای پروژه های تخصصی همتراز با استاندارد‌های جهانی در عرصه رقابت و کسب سهم از بازار بالقوه قدم برداشت.

وی در ادامه درباره موفقیت‌های اخیر این مجموعه اشاره کرد: گرین وب به واسطه سرمایه انسانی بیش از ۷۵ نفر متخصص و نخبه بومی توانسته است در سال اخیر موفق به کسب عنوان برندبرتر اصناف استانی و کارآفرین برتر شود و با انجام پروژه های متعدد با کیفیت قابل قبول در کلاس جهانی  و منطبق بر استانداردهای کشورهای صاحب فن از جمله دانمارک، آلمان، سوئد و کانادا با موفقیت در توسعه نام تجاری خود در عرصه جهانی گام بردارد.

وی درباره تبلیغات و برندسازی این مجموعه بیان داشت: رضایت مشتری مهمترین تبلیغ و خط مشی گرین وب است و تقویت نام تجاری این شرکت در اذهان مشتریان بزرگ‌ترین دست آورد ما برای تبلیغات می باشد.

مهدی محمدی در پاسخ به این سوال که برنامه گرین وب برای سال آتی، پاسخ داد: گرین وب با حمایت اکو سیستم کارآفرینی و IT سعی در گسترش فرهنگ صحیح کارآفرینی داشته و حمایت از کسب و کارهای نوپا به واسطه مرکز مشاوره کارآفرینی هلدینگ گرین وب از مهم ترین برنامه های دو سال اخیر و بالاخص سال آینده این مجموعه خواهد بود.

 

 

نظرتان را بنویسید

Home
Account
Cart
Search