Skip links

متخصص طراحی سایت کیست؟

هم زمان با گذشت زمان و تغییر نیاز ها، اهمیت متخصص طراحی سایت بیشتر می شود. افرادی که زودتر به علاقه ی خود پی بردند دست به کار شدند و در زمینه ای تخصص کسب کردند. کسب درآمد از این راه ساده است. تنها کافی است دانش طراحی سایت را به طور حرفه ای دنبال کرده باشید. در کنار یادگیری مواردی چون گرافیک و برنامه نویسی و اصول بازاریابی را نیز بدانید. به همین منظور می گوییم یک متخصص طراحی سایت باید به طور حرفه ای مهارت هایی داشته باشد. این گونه پیشرفت پیش روی اوست. این که تکلیف خود را ندانی و تنها از این شاخه به آن شاخه بپری، موجب عقب ماندن و عدم موفقیتت می شود.

فقط متخصص طراحی سایت باشید

تلاش برای کسب مهارت در زمینه ای تخصصی مانند طراحی سایت الزامی است. قرار گرفتن در موقعیت و فضای کاری باعث کسب تجربه خواهد شد. این گونه با تلاش خود به عنوان متخصص طراحی سایت اعتبار کسب می کنید. پس سعی کنید در زمینه ای مشخص به طور حرفه ای کار کنید تا شما را خبره ی آن بدانند. نه این که دستی در هر زمینه برده باشید و به عنوان یک متخصص طراحی سایت در سطح متوسط شما را بشناسند.

پس از آن که از علاقه ی خود به یکی از حوزه های طراحی سایت مطمئن شدید دانش خود را افزایش دهید. با به روز ترین اطلاعات و تکنولوژی ها آشنا شوید. هیچ گاه از کسب دانش بیشتر دست نکشید و همیشه به دنبال بهتر شدن و رضایت همه جانبه ی مشتری از زمینه ی تخصصی شما به عنوان یک متخصص طراحی سایت باشید.

طراحی وب سایت تخصصی

حتما می دانید که در حال حاضر نیاز بسیاری از شرکت ها به یک متخصص طراحی سایت افزایش یافته و بازار کار بسیار داغ است. همچنین در کنار آن رقابت میان طراحان سایت زیاد است و برگ برنده دست حرفه ای ها می باشد. اگر می خواهید بدانید کدام یک از مهارت های متخصص های طراحی سایت، آن ها را از رقبا متمایز می کند در ادامه با ما همراه باشید.

جهت مشاوره و طراحی سایت با ما در ارتباط باشید. [mks_button size=”large” title=” سفارش طراحی سایت” style=”squared” url=”https://www.greenweb.ir/web/order” target=”_blank” bg_color=”#6fd626″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-user” icon_type=”fa” nofollow=”0″]

 متخصص دامنه و هاستینگ

شرکت ها فردی را به عنوان کنترل کردن وضعیت هاست و دامنه می خواهند. تمدید و ایجاد هاست و دامنه از مسئولیت های این فرد است. اگر خدمات هاستینگ به دست خود شرکت اداره شود، این فرد در زمینه ی نصب و راه اندازی سرور نیز باید مهارت داشته باشد. معمولا یک متخصص طراحی سایت حرفه ای، خدمات هاست شرکت را از شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات هاستینگ فعالیت دارند تهیه می کنند.

طراح گرافیک وب سایت

قدم اول برای متخصص طراحی سایت پس از بستن قرارداد، طراحی گرافیک وب سایت است. طرح باید طبق نظر کارفرما اجرا شود. تا زمانی که رضایت کارفرما جلب شود، ایجاد تغییرات بر روی قالب سایت توسط متخصص طراحی سایت ادامه دارد. یک گرافیست وب سایت معمولا در تمامی نرم افزار های این زمینه از فوتوشاپ و فلش گرفته تا فرانت پیج و… تبحر دارد. طراحان با تجربه تر با کدنویسی، css، html و… آشنا هستند و با استفاده از آن ها کار خود را برتر می کنند.

برنامه نویس وب سایت

قدم بعدی به دست برنامه نویس صورت می گیرد. یک متخصص طراحی سایت که در برنامه نویسی مهارت دارد باید در کد زنی html و css خبره باشد. برنامه نویس می تواند مسئولیت کد زدن سمت سرور سایت را نیز بر عهده گیرد. پس آشنایی با زبان php نیز لازم است.

سئوکار و بهینه ساز وب سایت

سئو از مهم ترین نکات در وب سایت کسب و کارها می باشد. یک متخصص سئو، رنکینگ وب سایت را با رعایت اصول سئو در موتور های جست و جوی گوگل بالا می برد. یک متخصص طراحی سایت که در سئو تبحر داشته باشد بسیار موفق می باشد. چرا که قسمتی از سئو در کد نویسی سایت است.

درج کننده اطلاعات

قدم بعدی، تولید محتوا برای وب سایت است. چنین فردی با اینکه دانش زیادی در زمینه طراحی وب ندارد جایگاه ویژه ای در یک شرکت متخصص طراحی سایت دارد. چرا که وب سایت را زنده نگه می دارد و جذب مخاطب به دست او صورت می پذیرد. البته که تولید محتوا نیازمند داشتن اطلاعات در زمینه ی سئو و طراحی سایت می باشد.

 امن ساز وب سایت

پس از این که وب سایت راه اندازی و اطلاعات روی آن ثبت شد و تولید محتوا صورت گرفت، امنیت وب سایت مورد توجه قرار می گیرد. یک متخصص امنیت وب سایت می تواند تنظیماتی امنیتی را بر روی سرور و نرم افزار پیاده سازی کند. این گونه وب سایت به مشکلات امنیتی دچار نمی شود. شرکت های متخصص طراحی سایت به این قسمت اهمیت زیادی می دهند.

پشتیبان وب سایت

بی توجهی به این قسمت می تواند دردسر ساز باشد. هر وب سایت پس از راه اندازی نیاز به پشتیبانی دارد تا مشکلاتش برطرف شود. گاهی مشکلی وجود ندارد و تنها لازم است وب سایت به روز رسانی شود. مراقبت از وب سایت پس از صرف زمان و تلاش های پیاپی متخصص طراحی سایت، برای راه اندازی وب سایت، الزامی است.

بک لینک ساز وب سایت

این مورد معمولا به دست سئو کار انجام می شود. چرا که ایجاد بک لینک علاوه بر جذب مخاطب، بر روی رتبه ی وب سایت در موتور های جست و جوی گوگل تاثیر می گذارد. اگر فردی به صورت مستمر بر روی وب سایت بک لینک ایجاد کند رتبه وب سایت در نتیجه های جست و جو بالا خواهد آمد.

موارد بالا نیاز های یک شرکت متخصص طراحی وب سایت می باشد که به طور حرفه ای در حال فعالیت باشد. امکان دارد شرکت هایی وجود داشته باشند که در آن ها تمامی تخصص های ذکر شده به دست یک نفر اداره شود. اما به طور قطع کار آن ها حرفه ای نخواهد بود.

اما اگر شما یک متخصص طراحی سایت نمونه باشید که در کنار آن به یکی از تخصص های بالا به طور کامل تسلط داشته باشید چطور؟ تاثیر آن در تجربه و موفقیت شما چشمگیر خواهد بود.

 

نظرتان را بنویسید

Home
Account
Cart
Search