Skip links

خدمات تحول دیجیتال

هلدینگ دانش بنیان گرین وب، صادرکننده برتر خدمات فناوری اطلاعات به اروپا

تحول دیجیتال نیاز امروز هر کسب و کار

تحول دیجیتال به کارگیری قابلیت های فناوری های دیجیتالی برای بهبود رویه های عملیاتی کسب و کارها و سازمان ها است. با بررسی و به روز رسانی فرآیندهای موجود و ادغام آنها با فناوری های دیجیتال، سازمان ها بهترین شانس را برای بقا در دنیایی سرشار از تغییرات سریع تکنولوژیکی و نوآوری دارا هستند. برای انجام این کار، بهتر است ابتدا مدیریت فرآیندهای کسب و کار را در سازمان خود راه اندازی کنید تا شروع خوبی داشته باشید. سیستم های اتوماسیون بر وظایف و فرآیندهای خودکار متمرکزند و اغلب به عنوان مرحله مهم بعدی تحول دیجیتال از آن یاد می شود.

تحول دیجیتال به معنای ساختن سازمانی در سطح عصر دیجیتال است. به عبارت دیگر، تحول دیجیتال به معنای ایجاد قابلیت های سازمانی جدید است که می تواند موفقیت سازمان را در عصر دیجیتال تضمین کند. اگر این تعریف را بر اساس شغل قرار دهیم، دیگر خطای استراتژیک معادل دانستن تحول دیجیتال با فناوری اطلاعات را نخواهیم داشت. دامنه تحول دیجیتال کل سازمان است که در آن باید با بکارگیری فناوری های تحول آفرین تمامی ابعاد سازمان را در عصر دیجیتال بازتعریف کنیم.

پرسش‌های متداول

این خدمات ابتدا با دریافت درخواست از طرف کارفرما و مشتری بررسی شده و جلسه ای در خصوص جزئیات خدمات برگزار می گردد. سپس بر مبنای جلسه برگزار شده، یک پروپوزال شامل جزئیات و قدمهای پیش رو برای انجام پروژه به کارفرما ارائه می گردد. پس از تایید کارفرما پروژه آغاز خواهد شد.

پروژه های تحول دیجیتال از آنجا که کل سازمان را درگیر می کند، حداقل۶ ماه و تا ۲ سال زمان خواهد برد.

تحول دیجیتال برای تمامی کسب و کارها یک الزام است. بخصوص کسب و کارهایی که به نوعی زنجیره ای از فرایندها را داشته و در این میان یک یا چند فرایند سنتی، دستی و بدون سیستم دارند. 

مشاوره، همکاری و ارتباط با ما

Home
Account
Cart
Search